Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
FINN ASP. Vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad -87.
352245. FINN ASP. Vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad -87.
26,5 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26,5 x 34 cm.
Kalmar Auktionsverk
2 807