FIGURIN, Stig Lindberg samt VAS, Kerstin Hörnlund.

352230. FIGURIN, Stig Lindberg samt VAS, Kerstin Hörnlund.

Figurin, vildsvin, Stig Lindberg, signerad Stig L, höjd 8,5.
Vas, Kerstin Hörnlund, Rörstrand, signerad. Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 876