GOLVFIGUR i form av stadsbild över London, foamboard på ställ, 2000-tal.

352229. GOLVFIGUR i form av stadsbild över London, foamboard på ställ, 2000-tal.

Enligt uppgift skyltmaterial från Mulberry.
Höjd ca 147,5 cm.

Märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 147,5 cm.

Märken, repor.

Antal besök: 793