GOLVFIGUR i form av hund, foamboard på ställ, 2000-tal.

352227. GOLVFIGUR i form av hund, foamboard på ställ, 2000-tal.

Enligt uppgift skyltmaterial från Mulberry.
Höjd ca 45 cm.

Märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.

Märken, repor.

Antal besök: 694