SKULPTUR, Poserande kvinna, patinerad bronsskulptur på marmorsockel, 1900-tal.

352204. SKULPTUR, Poserande kvinna, patinerad bronsskulptur på marmorsockel, 1900-tal.

Längd 65, Höjd 39,5 cm (inklusive marmorsockel).

Minimalt färgstänk på vänster knä.
Sockeln med små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockeln med små nagg.

Antal besök: 1 440