PARTI SILVER, 21 delar.

35212. PARTI SILVER, 21 delar.

Soppslev, sked, supsked, askfat med backelit, bägare, manschett, teskedar med emalj, gaffel samt kniv. Tot vikt 770 gram. Längd 4-34 cm.

Skador, monogramgravyr samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 794