RING i 9K gulguld och 3 zirkoner samt Hänge i 10K guldguld med citrin och 3 diamanter och ÖRHÄNGEN i 14K guldguld med citriner.

352107. RING i 9K gulguld och 3 zirkoner samt Hänge i 10K guldguld med citrin och 3 diamanter och ÖRHÄNGEN i 14K guldguld med citriner.

Ring med tre zirkoner satta i korsande band
Stämplad 9K
Ringstorlek 17/54
Halslänk medföljer med hänge och lås stämplat 10K
Zirkon ca 10x8 mm
Ett par örhängen med snurrebussar stämplade 14K
Vikt 5,5 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 9K
Ringstorlek 17/54
Zirkon ca 10x8 mm
Vikt 5,5 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 767