SOPPTERRIN, porslin, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1900-talets mitt.

352079. SOPPTERRIN, porslin, "Blå Eld", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1900-talets mitt.

Höjd, inklusive lock, 20 cm
Bredd 25,5 cm.

Bruksslitage.
Någon missfärgning på en hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, inklusive lock, 20 cm
Bredd 25,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 293