STURE WIKSTRÖM. Fisk. Skulptur, metall och glas, signerad och daterad 1965.

352069. STURE WIKSTRÖM. Fisk. Skulptur, metall och glas, signerad och daterad 1965.

Höjd 27 cm, bredd 49,5 cm, djup 18 cm.

Glasblock spruckna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasblock spruckna.

Antal besök: 1 352