VASER, ett par, jugend, mellaneuropa, tidigt 1900-tal.

352049. VASER, ett par, jugend, mellaneuropa, tidigt 1900-tal.

Vaserna med dekor av kvinna och drake respektive man och örn. Höjd ca 46 cm.

Ena vasen med flertalet lagningar. Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 923