BÖRGE SORNUM. Olja på pannå, signerad.

351995. BÖRGE SORNUM. Olja på pannå, signerad.

Dansande kvinna. 41 x 30 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dansande kvinna. 41 x 30 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Antal besök: 1 394