BRITA NEHRMAN. Skulptur, Terracotta, signerad.

351955. BRITA NEHRMAN. Skulptur, Terracotta, signerad.

Höjd 28 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 2 215