DOSOR, 4 st, silver, Vikt 106 gram.

351951. DOSOR, 4 st, silver, Vikt 106 gram.

Otydliga stämplar. Längd 4-6 cm.

Mindre bucklor samt monogramgravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 526