VÄLLINGKLOCKA, Skultuna Bruk, malm, 1800-tal.

351922. VÄLLINGKLOCKA, Skultuna Bruk, malm, 1800-tal.

Stämplad SB.
Diameter 27, höjd 27 cm.

Åldersslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad SB.
Diameter 27, höjd 27 cm.

Åldersslitage, bucklor.

Antal besök: 2 330