RESVÄSKA, läder, 1900-talets andra hälft.

351828. RESVÄSKA, läder, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 60 cm.

Bruksslitage. Remmar i konstläder.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 827