FRANCOISE DEBERDT. Kvinna med dragspel, leker med fjärilar och fåglar.

351822. FRANCOISE DEBERDT. Kvinna med dragspel, leker med fjärilar och fåglar.

Francoise Deberdt (*1934 Frankrike); troligen färgetsning på handgjort papper, daterad 1980-tal, signerad och numrerad i grafit, lämpligt inramad. Mått ca. Ram 33 x 40 cm.

Mindre tecken på ålder, men ramar stötte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872