FRANCOISE DEBERDT. Kvinna med dragspel, leker med fjärilar och fåglar.
351822. FRANCOISE DEBERDT. Kvinna med dragspel, leker med fjärilar och fåglar.
Francoise Deberdt (*1934 Frankrike); troligen färgetsning på handgjort papper, daterad 1980-tal, signerad och numrerad i grafit, lämpligt inramad. Mått ca. Ram 33 x 40 cm.