KERAMIK, 5 delar, bland annat Arabia och Gustafsberg.

351792. KERAMIK, 5 delar, bland annat Arabia och Gustafsberg.

Syltburk, Arabia. Kruka, Gustafsberg.

Bruksslitage. Nagg på större fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585