WALDEMAR BERNHARD. träsnitt, 7 stycken.

351788. WALDEMAR BERNHARD. träsnitt, 7 stycken.

ca 18x24 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 18x24 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 6 977