OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, Dalkulla, signerad 46.

351736. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, Dalkulla, signerad 46.

Kopia efter Anders Zorn 37X49cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 649