MATTA, Rölakan, monogramsignnerad TE, 1900-talets andra hälft.

351719. MATTA, Rölakan, monogramsignnerad TE, 1900-talets andra hälft.

Geometriska mönster på beige botten
193 x 132 cm.

Slitage på fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

193 x 132 cm.

Slitage på fransar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 405