EINAR BAGER. Gården med det blommande trädet. Olja på duk Signerad E Bager 1921.

35170. EINAR BAGER. Gården med det blommande trädet. Olja på duk Signerad E Bager 1921.

75 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 55 cm.

Antal besök: 1 685