MATTA, Rölakan, Berit Woelfer, monogramsignerad BW, 1900-talets andra hälft.

351700. MATTA, Rölakan, Berit Woelfer, monogramsignerad BW, 1900-talets andra hälft.

Öppet randigt mittfält omgärdat av blad och blommor i grupper
232 x 163 cm.

Fransarna med slitage, enstaka fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

232 x 163 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 223