Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EINAR BAGER. Gården med det blommande trädet. Olja på duk Signerad E Bager 1921.
35170. EINAR BAGER. Gården med det blommande trädet. Olja på duk Signerad E Bager 1921.
75 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
75 x 55 cm.
Garpenhus Auktioner
1 420