KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Gewe, 1900-talets andra hälft.

351678. KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Gewe, 1900-talets andra hälft.

Dekor av olika blommor. Total vikt ca 108 gram. Längd ca 10 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 349