CHIFFONJE, 1800-tal.

CHIFFONJE, 1800-tal.
35163. CHIFFONJE, 1800-tal.

Björk. Tre lådor. Längd 117, bredd 45, höjd 124 cm.

Nyckel saknas. Mindre sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
35163. CHIFFONJE, 1800-tal.

Antal besök: 622