CARL MALMSTEN. Soffbord, "Lilla sällskapet".

351612. CARL MALMSTEN. Soffbord, "Lilla sällskapet".

Längd 115, bredd 56, höjd 58 cm.

Slitage, repor, märken.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 050