VAS, keramik, Sylvia Leuchovius.

351594. VAS, keramik, Sylvia Leuchovius.

Höjd 17 cm. Signerad SL/Rörstrand.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 017