TRATTGARMMOFON, Deutsche Grammophon Aktien Gesellschaft, 1900-talets första hälft.

351591. TRATTGARMMOFON, Deutsche Grammophon Aktien Gesellschaft, 1900-talets första hälft.

Ekfodral. Tratt i plåt.

Bruksslitage. Repor. mindre skada på pelare. Bucklor på tratt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ekfodral. Tratt i plåt.

Antal besök: 1 153