BYRÅ, gustaviansk stil, Aktiebolaget Gustavianska Möbler, Onslunda.

351552. BYRÅ, gustaviansk stil, Aktiebolaget Gustavianska Möbler, Onslunda.

Höjd 80, bredd 47,5, längd 110 cm.

Liten fanerskada, i övrigt obetydligt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 362