FICKUR, silver, R.N. Wright.

FICKUR, silver, R.N. Wright.
351492. FICKUR, silver, R.N. Wright.

Vitemaljerad urtavla med romerska siffror. Boett, höjd 53 mm.

Ej funktionstestad. Slitage. Fåtal nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 305