MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM. "T.matta", trasmatta. 278 x 181 cm.

351367. MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM. "T.matta", trasmatta. 278 x 181 cm.

Röda toner. Signerad MMF.
Komponerad 1934, tillverkad innan 1942.

Kantskador på ena kortsidan samt långsidorna, skador. Fransar saknas/skadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röda toner. Signerad MMF.

Antal besök: 2 544