351305. COLLIER, ARMBAND samt ÖRHÄNGEN 1 par, silver, Rey Urban, Stockholm, 1989.
1 collier, längd ca 55 cm
1 armband, längd ca 19,5 cm
2 örhängen med skruv, skruvfäste stämplat OPI, total längd ca 2,5 cm.
Bruksslitage. Skruvhållare till örhängen kompletterade.