SALONGSBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

351284. SALONGSBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Längd 115, bredd 72, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 480