MICHELANGELO MEUCCI. Fågelstilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1875.

351228. MICHELANGELO MEUCCI. Fågelstilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1875.

oval 21 x 17 cm.

något repig.

Gör en kostnadsfri värdering!

oval 21 x 17 cm.

något repig.

Antal besök: 1 325