CAROLINA AF UGGLAS. Farmen, färglitografi nr 30/225, signerad C Ugglas.

351211. CAROLINA AF UGGLAS. Farmen, färglitografi nr 30/225, signerad C Ugglas.

Bladmått 43x60 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 43x60 cm, oramad.

Antal besök: 913