AXEL FRIDELL. Etsning, kvinnoporträtt, signerad.

351122. AXEL FRIDELL. Etsning, kvinnoporträtt, signerad.

Signerade i blyerts samt i trycket
Bildyta 17,5 x 12,5 cm
Bladyta 42 x 29 cm.

Något gulnat blad samt ej examinerad ur ram.

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 17,5 x 12,5 cm
Bladyta 42 x 29 cm.

Axel Fridell (1894–1935)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 825