BESTICK, 128 delar, nysilver, "Slottsbarock", CG Hallberg, 1900-tal.

351008. BESTICK, 128 delar, nysilver, "Slottsbarock", CG Hallberg, 1900-tal.

6 matgafflar, 12 matknivar, 10 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 8 bordsskedar, 12 efterrättsgafflar, 6 fruktknivar, 6 assiettgafflar, 12 teskedar, 12 kaffeskedar, 12 mockaskedar, såssked, 2 smörknivar, sockerströare, kompott/syltsked, serveringsgaffel, serveringssked, osthyvel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 754