KARAFFER, 6 st, 1900-tal.

351000. KARAFFER, 6 st, 1900-tal.

12-kantig med texten Cantrell Cochrane, höjd 27 cm
Trekantig, höjd 23 cm
Etsad dekor av växtlighet, höjd 20 cm
Med etsad dekor av skepp samt text, höjd 19 cm
Fyrkantig, höjd 19 cm
Långhalsad, höjd 18 cm.

Bruksskick
Viss grumlighet
Inga proppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trekantig, höjd 23 cm
Fyrkantig, höjd 19 cm
Långhalsad, höjd 18 cm.

Bruksskick
Viss grumlighet
Inga proppar.

Antal besök: 1 077