AKUSTISK GITARR, Aria, modell A533, Japan.

350989. AKUSTISK GITARR, Aria, modell A533, Japan.

Soft case.

Slitage, slagmärke, repor, svag krackelyr på lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soft case.

Antal besök: 1 863