BERTIL MAURITZON. Uggla, kopparstick nr 43/300, signerad och daterad -84.

350988. BERTIL MAURITZON. Uggla, kopparstick nr 43/300, signerad och daterad -84.

Bildmått 21x20 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 21x20 cm.

Antal besök: 1 763