BENGT ORUP. Komposition, färgserigrafi nr HC V/X, signerad Orup och daterad -88.

350981. BENGT ORUP. Komposition, färgserigrafi nr HC V/X, signerad Orup och daterad -88.

Bildmått 25x17 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 25x17 cm.

Bengt Orup (1916–1996)

Antal besök: 996