Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
KARL GUSTAF STRANDBERG. Gatuvy, Visby, olja på pannå, signerad.
350815. KARL GUSTAF STRANDBERG. Gatuvy, Visby, olja på pannå, signerad.
41 x 34,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 34,5 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 231