NYCKLAR, samt LÅS, järn, 17/1800-tal.

350812. NYCKLAR, samt LÅS, järn, 17/1800-tal.

Tre lås samt tre lösa nycklar.

Åldersslitage, rostanlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, rostanlupna.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 066