HÄNGSKÅP, trä, allmoge, bär datering 1769.

350810. HÄNGSKÅP, trä, allmoge, bär datering 1769.

Längd 40,5 cm.
Bredd 22,5 cm.
Höjd 58,5 cm.

Bruksslitage, skador, bakstycke något löst, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 40,5 cm.
Bredd 22,5 cm.
Höjd 58,5 cm.

Antal besök: 768