WILLIAM WATSON JUNIOR. Kor och fåglar, olja på duk, signerad.

350773. WILLIAM WATSON JUNIOR. Kor och fåglar, olja på duk, signerad.

31 x 41 cm.

Krackelerad, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 41 cm.

Krackelerad, färgbortfall.

Antal besök: 1 090