350707. TÅGBANA MÄRKLIN, 49 delar, 1900-talets andra hälft.
1 lok; Längd 12 cm.
4 vagnar.
16 raka skenor.
19 böjda skenor.
4 växlar.
1 krysspår.
2 stoppblock.
1 rak skena med kontakter.
1 transformator 6423 nr 204.
Bruksslitage.
1 vagn defekt (lösa delar medöljer).
Växlarna defekta.
Den elektriska funktionen ej genomgången.