STILMÖBEL. Liten byrå i rokokostil. Marmor topp och intarsia.

350696. STILMÖBEL. Liten byrå i rokokostil. Marmor topp och intarsia.

Kvalitet möbler runt 1970, genomarbetade faner finish. Tillverkningsort förmodligen Italien. Mått ca. H 73 x B 57 x D 32 cm.

Partiella defekter, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Partiella defekter, repor.

Antal besök: 1 957