PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, Norra hammar, 1900-tal.

350664. PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, Norra hammar, 1900-tal.

Paraplyställ med löstagbar droppskål, samt tassfötter
Höjd 69 cm.

Mutter saknas mellan paraplyställ och fotplatta, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 840