KARMSTOL, trä, 1900-tal.

350538. KARMSTOL, trä, 1900-tal.

Sitthöjd 48 cm.
Rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, sprickor, ranglig (behövs limmas).

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 48 cm.
Rygghöjd 80 cm.

Antal besök: 651