TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson, Markaryd. 1900-talets mitt, höjd utan sladd 20 cm.

350479. TAKLAMPA, Hans Agne Jakobsson, Markaryd. 1900-talets mitt, höjd utan sladd 20 cm.

Blå hatt.

Bruksslitage. 2 skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå hatt.

Antal besök: 3 239